Te voet naar Santiago de Compostella

| auteur | Paco Nadal |
| uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| ISBN | 9789038918389 |
In deze gids vindt u uitgebreide en praktische informatie voor uw pelgrimstocht naar Santiago de Compostela. Het visuele karakter van de gids en de nauwkeurigheid van de kaarten bij elke etappe zorgen dat er geen twijfel ontstaat met betrekking tot de juiste richting.
Etappeprofielen
In de gids zijn ook etappeprofielen opgenomen zodat u van tevoren al weet hoe het zit met de hoogteverschillen en welke bergpassen overgestoken moeten worden. De Sterrenroute geeft zowel fysiek als emotioneel een idee hoe de weg eruit ziet. Op de overzichtskaart van de Camino ziet u in een oogopslag hoe de route loopt. Als u dan al warm gelopen bent geven de hoofdstukken over de voorbereiding en uitrusting belangrijke informatie over het beste tijdstip om de reis te beginnen, hoe de rugzak gepakt moet worden, welk schoeisel gebruikt moet worden en welke medicijnen het beste meegenomen kunnen worden.
Geschiedenis en kunst
Omdat de Camino de Santiago meer is dan alleen een wandelroute geven de hoofdstukken Geschiedenis en Kunst een goed beeld van de betekenis van de St. Jacobsroute voor de ontwikkeling van Europa.
De gids is onderverdeeld in 36 etappes (6 voor de Camino Aragonés en 30 voor de Camino Francés, zoals de pelgrimsroute gebruikelijk genoemd wordt) met elk een uitgebreide beschrijving, een apart gedeelte met praktische gegevens (van herbergen tot waar je kunt eten of internetten), het aantal kilometers en bij benadering de duur en moeilijkheidsgraad van de etappe.
Oorspronkelijke titel: El Camino de Santiago a pie, Paco Nadal
Nederlandse vertaling Marjan Blumer en Josine Stobbe
256 pagina's
ringband
Prijs: 24,50 euro
bron: informatie van de uitgever