
juni 2013: Voornes duin
Door duinvalleien en vogelrijk duinstruweel
Deze wandeling gaat door een variatie aan bossen: van verwaaide struiken achter de zeereep tot weelderige bossen in de binnenduinrand. Dit gevarieerde gebied is extreem rijk
aan wilde planten. De wandeling gaat via landgoed Mildenburg naar het groene strand, dat langzaam met bos begroeid raakt. Vanaf het strand ga je over de zeereep door duinvalleien vol vogelrijk doornstruweel naar een kolonie van boombroedende aalscholvers.
Deze rondwandeling is 18 km lang en begint bij een bushalte in Oostvoorne.
Er zijn een routebeschrijving, een wandelkaart en een GPS-track van deze wandeling beschikbaar.
Onderweg zijn twee horecagelegenheden.
De mooiste bossen
13 boswandelingen worden dit najaar uitgegeven in de gids 'Wandelen in de mooiste bossen van Nederland'. De wandelingen zijn
nu al beschikbaar op Wandelzoekpagina. Bomenkenner en -liefhebber Jan Ensing laat je de meest sprekende bossen van Nederland zien. De wandelingen geven een overzicht van de verrassende variëteit van bossen in Nederland. Loop de wandelingen en geef jouw reactie.