×
Oude Markt
Oude Markt
brug vijver
Stop in the name of love
Shine a ligh
Station Tilburg
Heikese Kerk
Stadspark
Piushaven
Stadspark
St. Annaplein
Stadspark
Kromhoutpark
1 / 13

Over deze wandeling

Versie 22-11-2021
Door rustige, leuke volkswijken kuiert u van het ene naar het andere fraaie park. Dat zijn: het Kromhoutpark (met een enorme vijver waar u 'overheen' kunt loopt), het grote Stadspark, het knusse Mattheus(speel)bos, het romantische, bloemrijke Frater Mattheushof en het park aan het Stuivesantplein. Onderweg wandelt u over de sfeervolle Stadsbegraafplaats en komt over het knusse, gezellige St. Annaplein. Na de parken wandelt u over een wandelboulevard langs de Piushaven naar en door het Kazernehof, een oude wijk met een vroegere militaire functie, de gebouwen en straatnamen herinneren daaraan. De rest van de wandeling gaat door het horecarijke winkelcentrum, de te bezichtigen Heikesekerk en door een oude wijk met een klein parkje weer naar het station.

Laatste versie: controleer voordat je gaat wandelen even of je de laatste versie van de routebeschrijving hebt.
irene 28-07-2026
Leuke route
Wat een leuke wandeling. Let alleen op - de aanleg van 1 van de laatste parken is van aanleg veranderd.
Hans Wagenaar18-08-2024
Saai
Ondanks alle opgeknapte volksbuurten en voormalige kloostertuinen en -parken heeft deze wandeling weinig te bieden, behalve dan de monumentale begraafplaats met fraaie heiligenbeelden en de Piushaven.
Atie Nunnink13-03-2024
Geen aanrader
Zo hebben wij deze wandeling ook ervaren.
saskia voskamp01-10-2016
geen aanrader
Vandaag deze wandeling in Tilburg gedaan. Wat mij betreft helaas geen aanrader. Maar dat is heel persoonlijk. Veel woonwijken waar we doorheen liepen en kleine parkjes. Het haven deel was wel leuk en de begraafplaats was erg indrukwekkend.
Nog geen horeca aanwezig.