×
Nieuwe natuur en waterberging in de Eendragtspolder
Nieuwe natuur en waterberging in de Eendragtspolder
Langs de Zevenhuizerplas richting Nesselande
De Rotte
Langs de Zevenhuizerplas
1 / 4

Over deze wandeling

Versie 21-09-2021
De wandeling begint in Rotterdam-Nesselande: niet 'zo maar' een Vinexwijk in de polder, maar liggend aan een strand, met een 'mediterraan strand- en boulevardgevoel'! Van daaruit wandel je door oude polders rondom de Zevenhuizerplas en de Rotte. Daar zijn nieuwe wandel- en recreatiegebieden ontstaan, en een Olympische roeibaan. Maar de polders zijn ook geschikt gemaakt om extreme regenval te kunnen opvangen - waarop met name in het westen van Nederland tegenwoordig een grotere kans is.
Jerry van Rekom22-03-2026
Afwisselende wandeling
Zeer mooie wandeling, zeker met prachtig weer. Iets te vroeg voor weidevogels, maar met fazanten een groene specht en een ijsvogel waren we zeker tevreden. Afwisselend en op de meeste plaatsen rustig. Aanrader!
Mirjam Van Lint01-01-2022
Verrassende wandeling
Nieuwjaarsdag 2022. Heerlijk weer! De wandeling is erg verrassend. Veel riet, plassen en watervogels. Mooie paadjes en uitzichten over de Zevenhuizerplas en de Rotte. Draag wel goede wandelschoenen want hele stukken kunnen erg modderig zijn. Deze wandeling gaan we vast nog een keer doen, in een ander seizoen.
Nog geen horeca aanwezig.