Over deze wandeling
Versie 25-11-2025
Deze wandeling begint bij het station van Goes en voert langs de contouren van de oude stad. Over (groene) stadswallen, bolwerken, bastions en door historische straatjes is het mooi wandelen. Het park De Hollandsche Hoeve is een bijzondere onderbreking: naast natuur kom je er nog veel meer tegen! Ook de Stadshaven is een plaatje en deze vertelt het oude verhaal van de handel. In het levendige centrum van deze Zeeuwse centrumstad is het goed toeven!
ℹ️️ Tip: Historisch Museum De Bevelanden (naast Manhuistuin in een oud klooster), Singelstraat 13 4461 HZ Goes www.hmbd.nl.
29-03-2025
viel een beetje tegen
We vonden de knooppunten vaak erg moeilijk te vinden en daarnaast gaat de route door veel moderne woonwijken heen. Goes daarentegen is wel een schattig plaatsje om doorheen te wandelen maar zou deze route niet meer lopen.
02-02-2025
Stads Knopenrondje Goes
Dag Paul,
Dank voor je reactie en fijn dat het een leuke wandeling was!
Ik zal Knooppunt 94 controleren.
Dank voor je reactie en fijn dat het een leuke wandeling was!
Ik zal Knooppunt 94 controleren.
02-02-2025
Schitterende wandeling
De wandeling is een aanrader maar helaas bij knp 94, op het sportterein, van de route geraakt. Nergens een bordje kunnen vinden. Desondanks zijn we gewoon thuis gekomen hoor. Wandeling was werkelijk de moeite waard.