×
Foto wandeling
Wolfheze
1 / 4

Over deze wandeling

In de zomermaanden schilderden de kunstenaars van de Oosterbeekse en Haagse school het liefst in de vrije natuur, oftewel 'plein- air'. Industrieel gefabriceerde verf in makkelijk mee te nemen tubes maakte het vanaf de 19de eeuw mogelijk om naast tekeningen ook snelle studies in aquarel of olieverf te maken. Dit resulteerde in zowel simpele compositieschetsen als uitgewerkte detailstudies van bomen, planten en vee. Notities over compositie en kleur dienden als geheugensteuntje voor in het atelier, waar de schilders hun schilderijen uitwerkten.
Gerda Hogeveen13-06-2021
Prachtig en rustig
Mooie wandeling door fraai stukje Nederland. Opvallend genoeg heel rustig overal. We hadden moeite om bij 5 het klaphekje te vinden, hebben behoorlijk lopen dwalen. Kwamen daardoor wel de schaapskudde tegen, erg leuk!
Restaurant de Tijd heeft een heerlijk terras om na de wat te drinken.
Hanny Schouten27-04-2021
Heerlijke wandeling
Bos en heide zijn hier rijkelijk aanwezig. Er zijn de nodige hoogte verschillen en je passeert prachtige oude eiken, hier en daar een bruggetje en een bankje. Half augustus, begint september bloeit de hei prachtig paars en geurt het daar heerlijk. Het maakt niet uit in wel jaargetij je daar wandelt, het altijd zeer de moeite waard. dit is een van mijn favoriete wandelingen. een min puntje is als de wind uit het Noorden waait, dan hoor je de A 50.
Hanny Schouten27-04-2021
Wolfheze
Deze wandeling heb inmiddels vele malen gemaakt, in verschillende jaargetijden en het is elke keer weer genieten.
Nog geen horeca aanwezig.