×
Foto wandeling
't Hooge Erf
't Hooge Erf
't Hooge Erf
't Hooge Erf
't Hooge Erf
't Hooge Erf
't Hooge Erf
1 / 12

Over deze wandeling

Versie 17-02-2025
Een heerlijke boswandeling over het landgoed Pijnenburg en door het bosgebied Beukenwoud. Je start bij het populaire theehuis 't Hooge Erf en loopt over slingerpaadjes en statige lanen door de afwisselende bossen van het landgoed Pijnenburg en de Boswachterij De Vuursche. In het begin van de route zie je in het bos een aantal grafheuvels en passeer je een bijzonder informatiebordje. Je wandelt over een grasveld met picknickplaats en kan dan er voor kiezen om een klein stukje van de route af te wijken om Herberg Boschoord te bezoeken. Daarna gaat de wandelroute door het deel met heel veel oude beuken, waar het bosgebied het Beukenwoud haar naam aan dankt. Je loopt langs enkele picknickplaatsen met een grasveld of heideveldje. Daarna volgen enkele lange lanen en stukken met hoge koningsvarens. Langs het klimbos terug naar het theehuis, waar het heerlijk toeven is.
⚠️️ Let op: In natte perioden zijn sommige stukken soms drassig, waterdicht schoeisel aanbevolen.
⚠️️ Let op: In vroege zomer zijn enkele paden moeilijk begaanbaar in verband met hoge brandnetels en bramen.
⚠️️ Let op: ; In dit gebied ligt een - in het weekend - druk bereden mtb-route. Deze route kruist deze wandelroute meerdere malen.
🐕️ Honden: Honden zijn toegestaan, mits aangelijnd.
Heleen en Eline21-03-2025
Mooie boswandeling
Het bos nog wat kaal en de varens nog dor, maar alsnog een mooie boswandeling met ook naaldbomen die wel groen zijn. Leuke slingerpaadjes en statige lanen. Op het gezellige en zonnige terras van het Theehuis genoten van hun beroemde, overheerlijke appeltaart.
Fred Den Hertog17-02-2025
Gecontroleerd
De route gecontroleerd, zowel de beschrijving als gps nog correct. Een boswandeling met mooie beukenbossen, kleine heide veldjes en het populaire theehuis.