Over deze wandeling
Versie 14-06-2023
Deze wandeling is één van de elf wandelingen in het Delflandgebied, ontwikkeld door Cock Hazeu. 'Wandelen in Delfland' is in 2019 verschenen in de reeks wandelgidsen van Uitgeverij Gegarandeerd Onregelmatig. De gids is te bestellen bij de boekhandel of online via www.gegarandeerdonregelmatig.nl.
26-07-2026
Laatste deel wandeling
Je kunt de N223 niet meer oversteken op de aangegeven plek. We hebben wat verder langs de weg moeten lopen totdat we bij een veilige oversteekplaats kwamen. Verder is het een mooie wandeling, vooral het laatste deel door de weilanden is leuk en heel rustig.
03-03-2025
deel route ook dit jaar niet mogelijk
Zie opmerking 2024(!). Misschien tekst bij deze route even updaten.
31-03-2024
Deel route niet mogelijk
Van 1 maart tot 1 juli is een deel van de route gesloten ivm het broedseizoen. Het gaat om het deel tussen 't Woudt en Schipluiden
11-05-2022
Leuke wandeling in Delfland; er zijn betere
Jammer, weer veel van de in NL niet te missen fietspaden. Overigens niet voor te stellen dat er in het drukke Westland nog een leuke polder is overgebleven die best eens gezien mag worden. Het verbaasde ons een beetje dat de (best leuke) omleidingsroute niet echt beschreven was. Gelukkig hadden we de GPS track en kwam het helemaal goed. Het (blauwe?) lijntje op de kaart was niet erg duidelijk en hadden we eerst niet eens gezien, Het nut van afsluiten van het pad door de polder ontgaat ons; aan beide kanten hebben onze fantastische boeren het land (in het broedseizoen) 'professioneel' omgeploegd of gemaaid. De weide vogels hebben zo geen enkele kans. De vele info over natuurbeheer zijn hier een wassen neus.
24-03-2021
Kleinste dorp van NL
Op 24 maart gelopen. Prachtige zonnige dag. Na alle groene wissels en trage tochten ben ik te veel verwend :) Veel fietsenpaden waren herkenbaar ivm racefietsen en dat was leuk. Het dorpje en de kerk zijn een prachtige stille locatie. Let op ivm het broedseizoen de gele gpx route volgen. De route heb ik alleen met gpx gelopen en is perfect te doen. Leuk om in het kleinste dorp van NL te zijn geweest.
Nog geen horeca aanwezig.